Галичина.Інфо

У Збаражі побилися мер від Партії регіонів і депутати від ВО Свобода

Партія регіонів заявляє про напад місцевих депутатів від ВО Свобода на мера міста Збаража Тернопільської області.

Як повідомляє офіційний сайт тернопільської обласної організації Партії регіонів, напад на міського голову Збаража Михайла Бочарова, обраного від Партії регіонів, відбувся 4 березня в приміщенні міськвиконкому.

"Під час сесії Збаразької міської ради представник ВО Свобода, який не є депутатом міської ради, намагався роздавати листівки, які містять наклепницьку інформацію. Міський голова Бочаров заборонив йому це робити, що викликало невдоволення з боку депутатів-свободівців", - йдеться в повідомленні.

За даними Партії регіонів, після сесії Бочаров попросив розповсюджувача листівок дати пояснення щодо наклепницької інформації і викликав представника міліції.

"Проте депутат Збаразької районної ради від Свободи Юрій Дмитришин насильницьким способом намагався перешкодити діям голови. Він і ще четверо депутатів-свободівців Збаразької міської ради з погрозами фізичного насильства і нецензурною лайкою увірвалися в приміщення міськвиконкому, грубо виламавши двері. Під час нападу міському голові завдали тілесних ушкоджень, також порвали одяг ", - йдеться в повідомленні.

Після цього з високим артеріальним тиском Бочаров був доставлений у лікарню. Міський голова Збаража звернувся в правоохоронні органи стосовно інциденту.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Збаражі побилися мер від Партії регіонів і депутати від ВО Свобода

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014