Галичина.Інфо

Військові навчання «Репід Трайдент -2011» пройдуть на Яворівському полігоні

Військові навчання «Репід Трайдент -2011» пройдуть на Яворівському полігоні У Львові триває друга плануюча конференція із підготовки чергових україно-американських військових навчань серії «Репід Трайдент». Конференція триватиме до 10 березня.

Участь у цьому заході беруть понад 60 представників армій іноземних держав. Зокрема, для участі у конференції прибули військовослужбовці та спеціалісти від Збройних Сил Канади, Сербії, України. Республіки Білорусь, Молдови, Польщі, Німеччини. Найбільша іноземна делегація від України. Українську військову делегацію очолює перший заступник командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора В’ячеслав Назаркін. Друга за чисельністю - від Сполучених Штатів Америки (до неї увійшло 30 фахівців на чолі із заступником начальника відділу міжнародних навчань оперативного управління Командування Сухопутних військ ЗС США в Європі Кевіном Уолком).

Уперше, для обговорення заходів міжнародного військового співробітництва іноземні військовослужбовці збиралися у Львові наприкінці січня цього року. Упродовж цього часу учасники заходу утворили дев’ять робочих групп за напрямками своєї діяльності.

Учасники конференції визначились із вимогами до району проведення навчань, визначили навчальні завдання для підрозділів, які братимуть участь у «Репід Трайдент -2011», розпочали процес узгодження логістичних потреб та юридично-правової бази проведення навчань. Особлива увага іноземних військових зосереджена на готовності матеріально-технічної бази та навчальних місць.

Під час цієї плануючої конференції більш детально підійшли до опрацювання сценарію навчань. Адже цього року проводитиметься так звана «польова фаза». Місцем проведення навчань обрано територію Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який розташовано у Яворівському районі на Львівщині. Відбуватиметься «Репід Трайдент -2011» із 25 липня до 6 серпня цього року. За попередніми даними у підготовці та проведенні навчань братимуть участь понад 1200 військовослужбовців. З них, 800 з української сторони. Планується, що основною темою міжнародних військових навчань на Львівщині буде спільне виконання багатонаціональними батальйонами та ротами визначених завдань із підтримання миру.

Зокрема, уперше буде проведено спільне десантування близько 500 військовослужбовців аеромобільних та парашутно-десантних підрозділів різних країн із військово-транспортних літаків Іл-76 та С-130 «Геркулес». У проведенні десантної операції братимуть участь 140 військовослужбовців 173 парашутно-десантної бригади армії США, яка базується у Італії. Також планується, що 22 канадські військовослужбовці уперше здійснюватимуть парашутні стрибки із використанням людських десантних парашутів, які є на озброєнні ЗС України та із літаків Іл-76. Для вивчення парашутної техніки канадські десантники прибудуть в Україну на декілька днів раніше. Серед завдань, які планується відпрацювати упродовж «Репід Трайдент -2011»: проведення конвою, здійснення пошукових дій, заняття із управління вогнем, тактичне заняття з використанням системи MILES (індивідуальний симулятор ведення вогню зі стрілецької зброї), мінної безпеки, спільне десантування тощо.

«Планується, що до травня цього року вдасться врегулювати усі необхідні питання, щоб якісно та вчасно провести захід міжнародного військового співробітництва. Також ми ініціювали роботу із розробки планів і сценарію навчань на 2012 рік»,– повідомив генерал-майор В’ячеслав Назаркін.

Українсько-американське навчання серії «Репід Трайдент» є продовженням навчань «Щит миру», розпочатих у 1994 році.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Військові навчання «Репід Трайдент -2011» пройдуть на Яворівському полігоні

топ

  Цей день в історії.
  20 вересня:

  1916 - Митрополита А. Шептицького переведено з Курська у Суздаль у Спасо-Євфім’євський монастир.

  1921 - В канадській газеті „Робітник” від 15 вересня надруковано відозву за підписом Л. Цегельського як представника уряду ЗУНР до українців родом з Галичини та Буковини із закликом збору грошей на Першу народну позичку. Позичка, що визначалася в розмірі 1 млн. дол., призначалася на міжнародну акцію уряду ЗУНР: підтримку української армії в Чехословаччині та прискорення вирішення питання про Східну Галичину. 8% позички мали бути поверненою урядом впродовж 10 років.

  1921 - У Станіславі засновано філіал Музичного товариства ім. М. Леонтовича. Філіалом відкрито Вищий музичний інститут.

  1998 - На Івано-Франківщині відбулися урочистості "Гомін віків", присвячені 1100-річчю Галича. Відкрито відреставровану центральну історичну частину міста, дзвіницю та пам\'ятник князю Данилу Галицькому.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014