Галичина.Інфо

Азіатські акції подешевшали на тлі новин з Китаю

Азіатські акції подешевшали на тлі новин з Китаю Фондові ринки Азії закрилися в четвер зниженням після несподівано слабкої статистики про торгівлю Китаю і на тлі подорожчання нафти.

Торговий дефіцит Китаю в лютому склав $ 7,3 млрд, що є максимумом за сім років. Статистика зіпсувала настрій інвесторів, які і без того побоюються уповільнення зростання світової економіки на тлі збільшення цін на нафту через близькосхідну кризу.

Зведений індекс Шанхайської фондової біржі Shanghai Composite скоротився на 1,50% до 2.957,14 пункту. Акції фінансових компаній просіли через побоювання кризи ліквідності в Китаї. Народний банк Китаю почав знижувати обсяг грошової маси в обігу за рахунок операцій на відритому ринку. Цього тижня він вивів з грошового ринку 10 млрд юанів ($ 1,5 млрд).

Індекс фінансового сектора впав на 2,5%. У лідерах зниження ICBC - мінус 1,6%, і Bank of China - мінус 2,1%.

Основний індекс Гонконгської фондової біржі Hang Seng знизився на 0,82% до 23.614,89 пункту слідом за падінням банківських котирувань Китаю на хвилі фіксування прибутку. Низький оборот торгів у Гонконгу, який опустився на 7% в порівнянні з попереднім днем торгів, вказує на те, що деякі інвестори воліють дочекатися статистики про інфляцію в п'ятницю і сподіваються на сигнал про її уповільнення.

Ключовий індекс Токійської фондової біржі Nikkei знизився на 1,46% до 10.434,38 пункту - мінімуму п'яти тижнів. Індекс акцій першого ешелону Topix опустився на 1,42% до 930,84 пункту.

"Ситуація на Близькому Сході навряд чи проясниться у найближчому майбутньому, тому в міру падіння інтересу інвесторів до ризикових активів Nikkei, швидше за все, продовжить зниження наступного тижня", - сказав менеджер Investrust Хіроюкі Фукунага.

Індекс Сеульської фондової біржі Korea Composite Stock Price Index (KOSPI) завершив торги зниженням на 0,99% до 1.981,58 пункту. Очікуване рішення Банку Кореї підвищити семиденну ставку репо на 25 базисних пунктів до 3% у четвер сприяло зниженню фондового ринку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Азіатські акції подешевшали на тлі новин з Китаю

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014