Галичина.Інфо

Львівські депутати нарешті звільнили УКУ від орендної плати за землю

Львівські депутати нарешті звільнили УКУ від орендної плати за землю 10 березня під час сесії Львівської міської ради депутати проголосували за звільнення Українського Католицького Університету УГКЦ від орендної плати за землю у 2011 році. За цю ухвалу проголосувало 82 депутати.

Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, на минулому пленарному засідання були дискусії: «Я їх зупинив. Ми всі підтримуємо УКУ. Можливо, треба було трошки більше часу депутатам, щоб це питання опрацювати, для себе прояснити. Час вичерпано, рішення позитивне. Рухаємось вперед!», – наголосив міський голова.

Нагадаємо, 17 лютого депутати Львівської міської ради вилучили з порядку денного 27 питань, серед яких – питання звільнення від орендної плати Українського католицького університету. Водночас міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що вчергове винесе це питання на розгляд сесії.

Секретар Львівської міської ради, «свободівець» Василь Павлюк запевнив, що депутатський корпус готовий звільнити Український Католицький Університет від сплати орендної плати за землю, однак, перед цим депутати хочуть дізнатись позицію громади за допомогою громадських слухань.

Раніше, 27 січня 2011 року депутати Львівської міської ради відмовилися звільнити Український католицький університет від орендної плати за землю та земельного податку. Зокрема, від фракції ВО "Свобода" «за» проголосував один депутат Андріян Гутник, проти – один депутат – Ірина Шалаковська, утрималось троє, решта – 49 депутатів – не голосували.

Водночас, 5 березня у Галицькому районі Львова представники ВО «Свобода» провели громадське обговорення порядку денного сесії Львівської міськради, яка відбудеться 10 березня. «Свободівці» пообіцяли звільнити Український Католицький Університет від орендної плати за землю під час сесії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівські депутати нарешті звільнили УКУ від орендної плати за землю

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014