Галичина.Інфо

У Львові організують Літню міжнародну філософську школу

У Львові організують Літню міжнародну філософську школу Влітку кафедра філософії Українського католицького університету вчетверте проводитиме Літню філософську школу. Цьогоріч тема школи – «Філософія релігії в сучасному світі. Християнський погляд». Школа відбуватиметься з 26 червня до 9 липня в Українському католицькому університеті.

«Нашою ціллю є запропонувати молодим і соціально активним людям альтернативний інтелектуальний простір, в якому вони зможуть ознайомитися з найцікавішими і найбільш актуальними питаннями цієї дисципліни, а також послухати лекції та поспілкуватися з визнаними філософами», – розповів проректор зі стратегічного планування УКУ д-р Володимир Турчиновський.

Упродовж двох тижнів учасникам буде запропоновано лекції і семінари з філософії релігії на теми релігійної епістемології, науки і релігії, філософської і богословської етики, проблеми зла і доказів існування Бога. Заняття проводитимуть професори та викладачі університету Корнел з Нью-Йорка (Cornell University), університету св. Томи з Міннесоти (University of St. Thomas) та Українського католицького університету.

До участі в Літній школі запрошуються студенти старших курсів, аспіранти і молоді науковці філософських та інших гуманітарних факультетів ВНЗ України, зацікавлені у вивченні філософії релігії. Відбір відбуватиметься на основі конкурсу. Обов’язкова умова участі в школі – добре знання англійської мови (не нижче як Intermediate).

Школа відбуватиметься за підтримки Товариства християнських філософів (Society of Christian Philosophers, USA) та Фундації Джона Темпелтона (John Templeton Foundation). Участь у Літній школі є безкоштовною. Проїзд, проживання та харчування здійснюються коштом організаторів Літньої школи.

Для участі в конкурсному відборі на навчання в Літній школі потрібно заповнити реєстраційну анкету, до якої входить мотиваційний лист та есе англійською мовою. Кінцевий термін подання аплікацій: 30 квітня 2011 р.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові організують Літню міжнародну філософську школу

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014