Галичина.Інфо

У суботу, 19 березня вперше в Тернополі лірник Сашко

У суботу, 19 березня вперше в Тернополі лірник Сашко У суботу, 19 березня, о 16 год. у кінотеатрі сімейного відпочинку «Перемога» вперше для дорослих та дітей Тернополя відбудеться творча зустріч з відомим казкарем, мультиплікатором, ведучим телеканалу ICTV Лірником Сашком (Олександром Власюком).

Організатори: управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради під патронатом міського голови Сергія Надала.
Замовлення квитків за тел.: 52-15-00.

Олександр Власюк, більш відомий під ім'ям Сашко Лірник — казкар-лірник, інженер та учасник київського гурту «Вій», сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм. Був членом журі фестивалю авторської пісні «Срібна підкова», постійний учасник фестивалів «Країна Мрій», «Шешори», «День Незалежності з Махном», «Етноеволюція», «Трипільське Коло». Володар почесного звання «Заслужений працівник культури України». Володіє такими музичними інструментами, як колісна ліра, варган, бубон, гітара. Має учнів в Україні, Московії і США.

Лірник Сашко народився 24 січня 1963 року в місті Умань. П'ятнадцять років прожив у Московії, в Мурманську, де брав участь у створенні українського земляцтва. В 1995 році Олександр Власюк повернувся в Україну. Нині мешкає у Києві. В 1999—2002 роках-автор і ведучий телепередачі «Казки лірника Сашка». В 2000 році дитячим журі обраний «кращим дитячим письменником України». В 2003 році диск «Казки лірника Сашка для дорослих і дітей» був визнаний кращим альбомом України (опитування журналу «Політика і культура»). В 2009 році Указом Президента України Олександру Власюку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України». В 2010 році отримав приз глядацьких симпатій і став лауреатом кінофестивалю «Відкрита Ніч» за кращий сценарій (мультсеріал «Моя країна-Україна», який сам і озвучував). З 2010 року — автор і ведучий програми для дітей «Світанок» на каналі ICTV. Написав і поставив чотири «Зіркові вертепи» 2008, 2009, 2010,2011 років на фестивалях «Карпатія». Записував пісні з гуртами «Рутенія», «Чур», «Вій», «Кому Вниз», знявся у кліпі гурту «Тінь Сонця». Зараз знімає художній фільм за мотивами своєї казки «Про вдову Ганну Шулячку, Чорного козака і страшне закляття», в якому грає одну із ролей. Ведучий фестивалю «Українське Різдво» в Оперному театрі м. Києва. Брав участь у багатьох етно та музичних фестивалях як казкар-лірник.


Як ми раніше уже повідомляли, нещодавно Олександр Власюк став дідом.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У суботу, 19 березня вперше в Тернополі лірник Сашко

топ

  Цей день в історії.
  16 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014