Галичина.Інфо

У Львові пройде Весняний діловий форум

У Львові пройде Весняний діловий форум 28-29 квітня вже втретє поспіль у Львові відбуватиметься міжнародний Весняний діловий форум. У заході візьмуть участь понад 150 представників влади, бізнесу, експертного середовища з України та з-за кордону. Організатором заходу виступає «Юридична компанія» Ейч.Ді.Партнерз» за підтримки Львівської міської ради.

Темою цьогорічного Форуму буде пошук шляхів та механізмів залучення інвестицій у пріоритетні галузі України та Львова.

Форум складатиметься із чотирьох дискусійних платформ, під час яких будуть обговорені питання розвитку інфраструктури, стану банківського сектору та ринку нерухомості, підвищення привабливості ведення бізнесу в Україні.

«Місто Львів продовжує своє становлення як платформа для зустрічей ділових кіл, як платформа для переговорів, між зацікавленими учасниками і з бізнес сектора, і з владних структур, інших організацій, які сьогодні готові і хочуть обговорювати питання принесення інвестицій на територію міста, економічного розвитку міста, питання розвитку бізнес-сектора у Львові», - повідомила начальник відділу економічного розвитку ЛМР Вікторія Довжик.

«На відміну від минулого року, хочемо зробити акцент на практичних речах, які відбулися у фінансовій сфері, як інвестори отримали координати для прийняття рішень. Спробуємо зібрати набагато більше тих, хто готовий приймати рішення, щодо інвестування. Рік дуже складний, привабливість України може буде кращою, проте маємо підстави вести діалог з інвесторами, і запрошувати їх у західний регіон», – розповів координатор Весняного ділового форуму Володимир Глащенков.

Основною метою проведення Форуму є усунення «недовіри» та «сумнівів» при встановленні ділових відносин, визначення спільних інтересів при реалізації проектів на території України, формування стратегії інвестиційного та інноваційного розвитку економіки держави, налагодження прямих контактів з представниками влади та бізнесу, залучення потенційних інвесторів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройде Весняний діловий форум

топ

  Цей день в історії.
  19 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014