Галичина.Інфо

У Львові школярі та науковці зберуться на фестивалі

У Львові школярі та науковці зберуться на фестивалі У Львові пройде Фестиваль освіти та науки. Участь у заході візьмуть близько 8 тисяч школярів, студентів, науковців. Організаторами заходу виступила Львівська міська рада та вищі навчальні заклади міста. Фестиваль відбудеться 28-30 квітня у Палаці мистецтв.

«Фестиваль науки – унікальна подія для студентів, викладачів та старшокласників Львова, на якій будуть представлені оригінальні інноваційні проекти у різних галузях, науково-дослідні проекти, відбуватимуться майстер-класи, вікторини та конкурси», - зазначає завідувач сектору інвестиційних проектів департаменту економічної політики Львівської міської ради Іван Дмитрасевич.

Фестиваль проводиться з метою згуртувати провідних науковців міста задля ефективного розвитку інноваційної системи міста, а також заохочення молоді до здобування наукових знань.

«Одним з найважливіших напрямів розвитку нашого міста є розвиток знань. Знання, наука не можливі без інновацій, без науковців, без інноваційних підприємств. Ми давно почали працювати над створенням львівської інноваційної системи, яка б допомогла львівським науковцям реалізувати ідеї та винаходи», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, перший Львівський фестиваль науки проходив 21-23 квітня торік. На ньому було представлено 80 проектів від 6 львівських вищих навчальних закладів. Захід відвідало понад 4000 учнів 7-9 класів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові школярі та науковці зберуться на фестивалі

топ

  Цей день в історії.
  19 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014