Галичина.Інфо

Усі шість енергоблоків атомної станції «Фукусіма-1» пошкоджено

Усі шість енергоблоків атомної станції «Фукусіма-1» пошкоджено Ситуація в Японії сягнула критичної точки. З моменту першого землетрусу 11 березня вибухи сталися на першому, другому і третьому енергоблоках, загорівся 4-ий. Нині система охолодження порушена на 5-ому і 6-ому. Сьогодні ж горіло і сховище відпрацьованого ядерного палива. Внаслідок пожежі стався витік радіації в атмосферу.

Прем’єр-міністр Японії назвав ситуацію на «Фукусімі-1» першою після Чорнобиля серйозною аварією на атомних станціях і закликав людей бути обережними. Наото Кан, прем’єр-міністр Японії: «Рівень радіації високий, є небезпека його подальшого підвищення. Більшість мешканців у радіусі 20 кілометрів уже евакуйовані. Та я хотів би ще раз застерегти людей бути якнайдалі від цієї зони.» Першими ці заклики почули іноземці. Вони масово їдуть з країни, незважаючи на те, що небезпечно не всюди. Нині на японську столицю насувається радіоактивна хмара. Там поки зафіксована радіація в мікродозах. В Інтернеті з’явилися сайти, на яких можна відстежувати рівень забруднення. А в мобільних телефонах японців вмонтовано спеціальні системи, що сигналізуватимуть про евакуацію. Та налякані мешканці вже тікають від небезпеки зараження. Токіо залишають передусім родини з дітьми. Японської радіації остерігаються в Китаї, Таїланді та на Філіппінах. Там ретельно перевіряють якість імпортованих з Японії товарів. Тим часом рятувальники продовжують розгрібати завали, сподіваючись відшукати живих. Напередодні їм вдалося врятувати стареньку жінку та чоловіка. Вони провелИ майже 100 годин під завалами власних будинків. Такаші Хонда, капітан загону рятувальників: «Ми бачили, як важко помирають люди. Ми сподіваємося знайти якомога більше живих. Ми робимо для цього все можливе.» За останніми офіційними даними, через землетрус у Японії вже 17 тисяч людей вважають зниклими без вісти. Деякі установи кажуть про 3 тисячі загиблих, інші про 10 тисяч жертв, хоча точної інформації поки не має ніхто.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Усі шість енергоблоків атомної станції «Фукусіма-1» пошкоджено

топ

  Цей день в історії.
  26 вересня:

  1941 - З Львівської цитаделі (табору для радянських військовополонених) звільнено першу партію полонених галичан - 1500 осіб.

  1942 - З Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 4938 євреїв, зокрема з Озерян вивезено 813 осіб, на місці убито 130 осіб, зі Скала – 1625, вбито при вивезенні 30 осіб, з Коралівки – 700, з Мельниці – 1000, з Борщева – 800 осіб.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014