Галичина.Інфо

27 березня у Львові – фестиваль капусників «Посмішка Талії»

27 березня у Львові – фестиваль капусників «Посмішка Талії» 27 березня 2011 року у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини проходитиме відкритий фестиваль театральних капусників «Посмішка Талії». Захід відбувається на честь відзначення Міжнародного дня театру.

«У фестивалі беруть участь театральні колективи з Чехії, Польщі та України. Ідея проведення такого заходу на теренах Галичини виникла вперше в 2010 році. Тоді Фестиваль був міським, а всього за рік він переріс в Міжнародний. Тепер у ньому беруть участь не лише драматичні колективи, але й театр танцю, цирк на сцені з Чехії, Студія асоціативної пластики та студія клоунів Українського товариства глухих. Також в межах проведення фестивалю спільно з мистецькою школою «Арт-Дизайн» відбуватиметься конкурс дитячої карикатури», – розповідає директор фестивалю, режисер-постановник театру «Ми» Валерій Собецький.

Міжнародний день театру відзначається щорічно з 1962 року. Започаткований у Відні на 9-му конгресі Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО в 1961 році.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 27 березня у Львові – фестиваль капусників «Посмішка Талії»

Цей день в історії.
30 березня:

Сьогодні немає свят та памятних дат.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014