Галичина.Інфо

Коломойський прикупив собі "Прикарпаття"

Коломойський прикупив собі "Прикарпаття" 17 березня 47 депутатів міської ради підтримали внесення змін до рішення сесії від 29 липня 2010 року про створення ТОВ «Професійний футбольний клуб Прикарпаття». Його засновниками виступила Івано-Франківська міська рада та ТОВ «Скорзонера».

На VIII сесії міської ради були внесені останні зміни в початкове рішення, обговорено нову редакцію Статуту та засновницького договору. Представник фірми «Скорзонера», яка є інвестором проекту запевнив обранців, що після цього протягом найближчого місяця спільне Товариство нарешті розпочне свою діяльність.

Останньому рішенню сесії передував тривалий переговорний процес. Метою численних зустрічей було бажання депутатів отримати гарантії інвестора, щодо добудови західної трибуни стадіону «Рух» та розвитку спортивної інфраструктури на прилеглій території.

Зокрема на робочій групі було внесено деякі зміни в істотні умови засновницького договору на яких наполягав депутатський корпус. У рішенні від 29 липня 2010 року про розподіл коштів інвестора було сказано лише мінімальна сума на утримання футбольної команди «Прикарпаття» протягом 5 років. Нове рішення передбачає, що «Скорзонера» зобов’язана за рахунок свого внеску витратити не менше 81,5 млн. грн. на добудову стадіону, що становить 50% від загальної суми інвестиції. Другу половину Товариство має витратити на клуб, будівництво нових спортивних об’єктів та власні поточні витрати.

Наступною умовою міської ради стало внесення змін у статут новоствореного об’єднання. За наполяганням депутатів будь-які концептуальні зміни які стосуватимуться діяльності товариства та змін до його статуту прийматимуться більшістю не менш як у ¾ голосів. Таким чином міська рада, розмір частки якої становить 39%, зможе впливати на головні рішення.

Нагадаємо, що до статутного фонду об’єднання місто вносить недобудований стадіон «Рух» та прилеглу земельну ділянку, загальною вартістю майже 104, 5 млн.грн. Внесок ТОВ «Скорзонера» складають грошові кошти в розмірі понад 163 млн.грн.

«Місто не може самостійно утримувати професійний футбольний клуб, а стадіон «Рух» будується вже 25 років. – говорить секретар міської ради, член робочої групи з цього питання Руслан Марцінків – Проте депутати зробили все можливе, щоб «великий» футбол на Прикарпатті залишився. Ми ініціювали переговорний процес з інвестором, вийшли на спільне бачення і сьогодні є всі підстави говорити, що вже за кілька років Івано-Франківськ отримає і добудований сучасний стадіон і футбольну команду високого рівня» – підсумував Марцінків.

Нагадаємо, що кілька днів тому міська рада забезпечила можливість ФК «Прикарпаття» продовжити виступи у ІІ колі першості України серед команд І ліги, виділивши 250 тисяч гривень на сплату обов’язкового заявочного внеску та завершення підготовчих міжсезонних зборів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Коломойський прикупив собі "Прикарпаття"

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014