Галичина.Інфо

Об`єднанню українців у Польщі передадуть акт власності "Народного дому"

Об`єднанню українців у Польщі передадуть акт власності "Народного дому" Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, разом з депутатами обласної ради, у понеділок, 21 березня 2011 року, візьме участь в урочистому переданні Акту власності "Народного дому" українській громаді та відзначенні 150-річчя від дня смерті Тараса Шевченка. Заходи розпочнуться о 17.30 у приміщенні "Народного дому" (м. Перемишль, вул. Костюшка,5).

Український "Народний дім" у Перемишлі — побудований у 1904 р. акціонерним товариством "Народний дім" у Перемишлі. Від початку служить українській громадській діяльності у Перемишлі. Після переселення у 1947 р. до 1956 р. українською громадою не вживаний. З 1956 р. майже половину приміщень, включно з театральним залом, орендує Об'єднання українців у Польщі.

Рішенням президіуму Воєводської народної ради у Ряшеві від 15 березня 1958 р. будинок перейнято на власність держави. Внаслідок рішень державних органів 29 січня 2004 р. став комунальною власністю міста Перемишль.

З 1956 р. українська громада веде заходи для отримання статусу власника "Народного дому" для Об'єднання українців у Польщі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Об`єднанню українців у Польщі передадуть акт власності "Народного дому"

топ

  Цей день в історії.
  4 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014