Галичина.Інфо

Тернопіль – 4-й у рейтингу розвитку українських міст

Тернопіль – 4-й у рейтингу розвитку українських міст Журнал «Коментарі» на своєму сайті оприлюднив зведену інформацію за 2010 рік про рейтинги українських міст. Дані брали в органах статистики та меріях міст-учасників рейтингу. Тернопіль посів четверте місце.

Рейтинг складений на підставі 25 статистичних показників економічного та соціального характеру, які умовно розділили на 5 груп: »демографічна ситуація і безпека життя», «зайнятість і доходи населення», «витрати населення», «витрати міських бюджетів на населення», »розвиток міської інфраструктури». При цьому абсолютні показники (наприклад, у гривнях) співвідносили з кількістю мешканців.

Тернопіль став четвертим передусім завдяки порівняно хорошій демографічній та екологічній ситуації. Крім того, згідно з минулорічними даними, він на другому місці за рівнем міських видатків на фізкультуру і спорт, на третьому – за фінансуванням освіти, входить у трійку міст з найнижчим рівнем злочинності, займає шосте місце серед міст з найвищими темпами житлового будівництва і найнижчим рівнем заборгованості з зарплат (правда, і при найнижчому рівні самих зарплат). Якби міська влада більше уваги звертала на стан доріг, зараз в основному дуже поганий, місце Тернополя у рейтингу могло б стати ще вищим, зазначили укладачі.

Першим за рівнем розвитку визнали Київ, друге місце посів Хмельницький, третім став Севастополь. Загалом у рейтингу – 45 учасників: обласні центри та міста, чисельність населення яких перевищує найменший обласний центр – Ужгород, що нараховує 116,4 тис. мешканців.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Тернопіль – 4-й у рейтингу розвитку українських міст

топ

  Цей день в історії.
  4 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014