Галичина.Інфо

Уряд Грузії продає аеропорт за один ларі

Уряд Грузії продає аеропорт за один ларі Уряд Грузії оголосив попередній конкурс на право керувати аеропортом на заході країни за символічну ціну в 1 ларі за умови забезпечення якісного і дешевого обслуговування в аеропорту.

Як сказано в повідомленні Міністерства економіки і стійкого розвитку, на даному етапі йдеться про вираження інтересу з боку компаній, яким необхідно пройти попередню кваліфікацію перед участю в конкурсі.

У повідомленні міністерства наголошується, що компанія, яка отримає право на управління аеропортом, що нині функціонує в передмісті Кутаїсі, повинна буде забезпечити розвиток інфраструктури відповідно до європейських стандартів і обслуговування будь-якої європейської низько бюджетної авіакомпанії, перевезення якої складатимуть мінімум 20 мільйонів пасажирів на рік.

Варто зазначити, що уряд готовий брати участь у фінансуванні проекту, вартість якого наразі не визначена. Вираження інтересу не носить характер тендеру або аукціону, що дозволяє уряду не приймати жодну із заявок, що надійшли.

Аеропорт в 20 кілометрах від Кутаїсі на заході Грузії розташований на території у 35,5 гектари. Площа будов складає 2.300 квадратних метрів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Уряд Грузії продає аеропорт за один ларі

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014