Галичина.Інфо

Японські атомники присвоїли аварії на АЕС Фукусіма-1 п'ятий рівень із семи можливих

Японські атомники присвоїли аварії на АЕС Фукусіма-1 п'ятий рівень із семи можливих Агентство з атомної енергії Японії в п'ятницю, 18 березня, підвищило рівень небезпеки аварії на АЕС Фукусіма-1 з четвертого до п'ятого з семи можливих рівнів за міжнародною шкалою ядерних подій (INES). П'ятий рівень за шкалою INES присвоюють аварії з ризиком за межами майданчика, коли відбувається важке пошкодження активної зони реактора чи радіаційних бар'єрів. Раніше МАГАТЕ присвоїло аварії четвертий рівень, а французькі атомники - шостий.

Водночас, компанія-оператор АЕС Фукусіма-1 Tokyo Electric Power Co (TEPCO) повідомила про можливість будівництва навколо станції бетонного саркофагу. "Поміщення реакторів у бетонну оболонку не є неможливим. Однак наш пріоритет у даний час - це продовжувати спроби спочатку охолодити їх", - заявив представник TEPCO.

Напередодні стало відомо, що сім пожежних нарядів сил самооборони Японії залили воду в басейн з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП) на третьому енергоблоці аварійної АЕС Фукусіма-1. Раніше в резервуарі з відпрацьованим паливом третього реактора знизився рівень води, через що виникла загроза викиду радіації.

Крім того японські інженери зуміли прокласти нову лінію електропередачі для забезпечення роботи системи охолодження реакторів і сховищ відпрацьованого ядерного палива на аварійній станції.

Нагадаємо, після землетрус в Японії, що стався 11 березня, на трьох реакторах АЕС Фукусіма-1 сталося три вибухи. Крім того на четвертому реакторі, який також використовується для зберігання відпрацьованого ядерного палива, спалахнула пожежа, а на п'ятому та шостому блоках було зафіксовано підвищення температури.

Через вибухи і пожежі на станції стався витік радіації, що призвело до евакуації обслуговуючого персоналу атомного об'єкта. Влада Японії також була змушена почати евакуацію населення із зони радіусом 20 км і заборонити польоти над АЕС. За даними МАГАТЕ, в результаті аварії на станції постраждали 23 людини і ще двоє пропали без вісті.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Японські атомники присвоїли аварії на АЕС Фукусіма-1 п'ятий рівень із семи можливих

топ

  Цей день в історії.
  3 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014