Галичина.Інфо

Апарат New Horizons минув орбіту Урана

Апарат New Horizons минув орбіту Урана Апарат New Horizons, чия місія полягає в дослідженні Плутона, 18 березня 2011 перетнув черговий рубіж на шляху до своєї мети, минувши орбіту Урана.

New Horizons («Нові горизонти») являє собою автоматичну міжпланетну станцію, призначену для вивчення Плутона і його природного супутника Харона. Старт місії був здійснений 19 січня 2006, а до карликової планеті апарат повинен прибути в липні 2015 року. На борту New Horizons встановлено безліч наукової апаратури, зокрема, спектроскопів і приладів для отримання зображень, «зондування» поверхні Плутона і його супутника з метою створення карт рельєфу. Апарат проведе спектрографічні дослідження поверхні Плутона і Харона, що дозволить вченим охарактеризувати їх геологію та морфологію, нанести на карту деталі рельєфу і проаналізувати атмосферу Плутона, а також провести докладне фотографування поверхні. Попри на те, що апарат досяг орбіти Урана, саму планету йому вивчити не вдасться, адже Уран в цей час перебуває на досить великій відстані від тієї точки, в якій його орбіту перетинає New Horizons, – близько 3,8 мільйонів кілометрів. Варто відзначити, що New Horizons став третім штучним апаратом, що минули Уран. До нього це робили Voyager-1 і Voyager-2. Зараз велика частина електроніки космічного посланця знаходиться в режимі очікування. Коли апарат наблизиться до мети, він буде проводити спостереження протягом всього дев'яти днів у липні 2015 року, за які набере близько 4,5 гігабайт інформації, а потім поступово відправить їх на Землю.

Наступний рубіж для New Horizons – перетин орбіти Нептуна 25 серпня 2014, рівно через 25 років після того, як Voyager-2 зробив своє історичне дослідження цієї гігантської планети.

Апарат New Horizons минув орбіту Урана

Рекомендовано до перегляду:

» » » Апарат New Horizons минув орбіту Урана

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014