Галичина.Інфо

Перед початком Синоду отець-доктор Борис Ґудзяк, ректор Українського католицького університету, провів короткі реколекції для владик

Перед початком Синоду отець-доктор Борис Ґудзяк, ректор Українського католицького університету, провів короткі реколекції для владик У понеділок, 21 березня, розпочнуться вибори нового Глави Української Греко-Католицької Церкви. Виборчий синод протягом кількох днів при зачинених дверях обговорюватиме кандидатури у Реколекційному центрі імені Патріарха Йосифа Сліпого у Львові – Брюховичах та голосуватиме, щоб обрати нового главу Церкви.

У неділю 20 березня єпископи УГКЦ разом з духовенством відслужили Боженственну Літургію в катедральному соборі Святого Юрія у Львові, щоб спільно з вірними помолитися за Боже благословення для єпископів, які здійснюватимуть цей відповідальний вибір. 45 єпископів прибули на Синод.

Перед початком Синоду отець-доктор Борис Ґудзяк, ректор Українського католицького університету, провів короткі реколекції для владик. Першу науку він виголосив на святковій Архиєрейській Літургії. Звертаючи основну увагу на велич Бога, яка є прикладом і натхненням для церковних провідників, отець Борис зокрема зазначив: «Ми стаємо такими, яким є Бог, якому поклоняємось. Якщо перед нашим провідником, якщо перед архиєреями і нами душпастирями, перед усіма вірними буде Великий Бог ми будемо Великою Церквою з Великим Патріархом».

«Вже місяць навколо питання проводу звучить молитва. Прагнучи бути з Богом і тільки цього, бо це і є все – ми супроводжуємо наш Синод, очікуючи зіслання Святого Духа – Любові між Отцем і Сином, супроводжуємо з вірою у велике покликання, у таїнство вашого і нашого настільки малого, але викоханого Богом життя. Сьогодні, коли перед Священним Синодом стоїть питання вибору нового провідника, патріарха і глави нашої Церкви, для нас з вами є лише один критерій – бути з Богом. Бути з Великим Богом, усунувши усі можливі шори і обмеження, відкрити дух і серце, розправити крила, відчинити вікна і дах розуму, підняти стелю нашої духовності, щоб в нас панувало таїнство живого Бога – безмежного і неохопного Творця», - сказав ректор УКУ, який призначений провідником дня духовної застанови і молитви для учасників Синоду єпископів УГКЦ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Перед початком Синоду отець-доктор Борис Ґудзяк, ректор Українського католицького університету, провів короткі реколекції для владик

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014