Галичина.Інфо

Представлено революційну світлодіодну лампу

Представлено революційну світлодіодну лампу Представлено світлодіодну лампу, що випромінює 136 люмен на кожний ват затраченої енергії - набагато більше від звичайної лампи розжарювання.

Напівпровідникові світлодіоди - основа чи не найбільш економних сучасних джерел світла. Вони надійні, невибагливі та не містять отруйних компонентів. Однак для масового освітлення - досить дороги, адже в їх виробництві використовуються складні напівпровідникові з'єднання на базі галію, миш'яку, алюмінію, цинку та індію. Здешевити виготовлення напівпровідникових світлодіодів могло б використання недорогих матеріалів, наприклад, кремнію, але досі створити такий ефективний світлодіод не вдавалося.


Лише цими днями каліфорнійська компанія-розробник Bridgelux представила кремнієвий світлодіод з вражаючою продуктивністю: вихід світла 135 люмен на 1 Вт затраченої енергії (від одного 1,5-мм світлодіода при амперажі 350 мА і напрузі 2,9 В).

Додатково, компанії вдалося відмовитися від використання звичайних для відбивачів у світлодіодних лампах матеріалів і перейти на більш економний варіант - нітрид галію. Завдяки цьому, за запевненням розробників Bridgelux, ціна виробництва знизилася на 75%.

Якщо все піде за планом творців нової технології, приблизно через 2-3 роки кремнієві світлодіодні лампи з'являться у продажу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Представлено революційну світлодіодну лампу

топ

  Цей день в історії.
  8 грудня:

  1868 — у Львові засноване товариство «Просвіта».

  1919 — коаліція союзників (члени Антанти) визнала східним кордоном Польщі «лінію Керзона», юридично затвердивши анексію Польщею деяких українських етнічних земель — Холмщини, Підляшшя, Лемківщини та Посяння.

  1963 — розпочав свою роботу Український католицький університет імені святого Климента в Римі.

  2013 — о 18:00 в Києві під час мітингу на Євромайдані повалено пам\'ятник Леніну на Бесарабці.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014