Галичина.Інфо

Представлено революційну світлодіодну лампу

Представлено революційну світлодіодну лампу Представлено світлодіодну лампу, що випромінює 136 люмен на кожний ват затраченої енергії - набагато більше від звичайної лампи розжарювання.

Напівпровідникові світлодіоди - основа чи не найбільш економних сучасних джерел світла. Вони надійні, невибагливі та не містять отруйних компонентів. Однак для масового освітлення - досить дороги, адже в їх виробництві використовуються складні напівпровідникові з'єднання на базі галію, миш'яку, алюмінію, цинку та індію. Здешевити виготовлення напівпровідникових світлодіодів могло б використання недорогих матеріалів, наприклад, кремнію, але досі створити такий ефективний світлодіод не вдавалося.


Лише цими днями каліфорнійська компанія-розробник Bridgelux представила кремнієвий світлодіод з вражаючою продуктивністю: вихід світла 135 люмен на 1 Вт затраченої енергії (від одного 1,5-мм світлодіода при амперажі 350 мА і напрузі 2,9 В).

Додатково, компанії вдалося відмовитися від використання звичайних для відбивачів у світлодіодних лампах матеріалів і перейти на більш економний варіант - нітрид галію. Завдяки цьому, за запевненням розробників Bridgelux, ціна виробництва знизилася на 75%.

Якщо все піде за планом творців нової технології, приблизно через 2-3 роки кремнієві світлодіодні лампи з'являться у продажу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Представлено революційну світлодіодну лампу

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014