Галичина.Інфо

Нідерландський Rabobank хоче інвестувати у Львові в АПК і харчову промисловість

Нідерландський Rabobank хоче інвестувати у Львові в АПК і харчову промисловість До Львова з метою вивчити можливості для інвестування у сектори сільського господарства та харчової промисловості прибули представники одного з найбільших нідерландських банків Rabobank. Сьогодні, 21 березня, представники банку зустрілися за круглим столом з директором департаменту «Адміністрація міського голови» Олегом Березюком та радником мера, почесним консулом Королівства Нідерланди у Львові Богданом Панкевичем.

Як зазначив у коментарі для журналістів перед початком круглого столу керівник правління Rabobank’у Баук Вайбранді, разом із ним до Львова завітали іще 9 представників банку з метою ознайомитися з можливостями інвестицій у сільськогосподарський та харчовий сектори на Західній Україні. «Україна – нова для мене, але деякі наші клієнти вже мають бізнесові контакти тут», - зазначив він.

Натомість Богдан Панкевич у своєму коментарі наголосив: «Львів цікавить постачанням високоякісних харчових продуктів для населення. Найбільший гуртовий ринок в Україні, «Шувар», розміщений у Львові, і є дуже важливим об’єктом для міста і для Західної України».

«Ми будемо їм розповідати про можливості, про наші великі мережі супермаркетів, яким потрібне постачання високоякісної продукції. Постачати високоякісну картоплю чи моркву, як не смішно – велика проблема. Зараз «Шувар» її трошки вирішує, але все залежить від виробників», - додав він.

Водночас Панкевич наголосив, що презентуватиме потенційним нідерландським партнерам лише загальні можливості, оскільки вони вирішили зробити свій візит якомога незалежнішим від міської влади.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Нідерландський Rabobank хоче інвестувати у Львові в АПК і харчову промисловість

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014