Галичина.Інфо

У фаворитах на Главу УГКЦ 5 кандидатів

У фаворитах на Главу УГКЦ 5 кандидатів Сьогодні, 21 березня, біля Львова проходитимуть вибори нового предстоятеля Української греко-католицької церкви. Синод для обрання нового глави Української греко-католицької церкви збирається у Брюховичах. 45 українських і зарубіжних єпископів (п’ятеро з поважних причин не зможуть приїхати) протягом чотирьох днів будуть обговорювати кандидатуру послідовника Любомира Гузара.

Сьогодні учасники Синоду закриються в центрі ім. Патріарха Йосифа Сліпого і зможуть вийти тільки після оголошення імені нового Предстоятеля Церкви, який повинен отримати підтримку двох третин тих, хто проголосував. Після чого кандидатуру повинен затвердити Папа Римський.

Наступник Гузара повинен набрати дві третини голосів Синоду. Єпископи будуть засідати протягом чотирьох годин і чотири рази голосувати. Якщо ніхто не збере потрібної кількості голосів, розпочнеться другий етап. Це три тури голосування, за які треба набрати половину голосів. Якщо і цього не трапиться, виберуть між двома найпопулярнішими претендентами. Обраному дадуть два формальних дні на роздуми, щоб він погодився / відмовився від призначення, після чого він шле лист до Ватикану на затвердження, а потім приймає присягу перед Синодом.

Священики наполегливо мовчать про фаворитів «виборчих перегонів», дипломатично відзначаючи, що зайняти головний пост УГКЦ має шанс будь-який священик. За умовами, каже секретар синоду Богдан Дзюрах, майбутній глава УГКЦ повинен бути не молодшим 35 років і служити священиком не менше п’яти років.

Експерти вважають, що фігури, рівної по авторитету Гузару, в УГКЦ немає. І через це неоднозначні їхні прогнози. У навколоцерковних колах підтвердили імена основних кандидатів: священик Йосиф Мілян (де-факто він «кермував» церквою під час хвороби Гузара), Богдан Дзюрах, львів’янин Ігор Возьняк, «діаспорець» з Британії Гліб Лончина, ректор католицького університету Борис Гудзяк.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У фаворитах на Главу УГКЦ 5 кандидатів

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014