Галичина.Інфо

Вчені розшифрували рукопис часів Христа

Вчені розшифрували рукопис часів Христа Світова наука, можливо, знайшла нове джерело свідчень про Ісуса Христа і роки Його земного життя. Як повідомили у понеділок лондонські ЗМІ, групі вчених вдалося розшифрувати частину тексту, нанесеного 2 тис. років тому на листи рукопису зроблені зі свинцю.

Близько 70 книг, кожна з яких містить кілька прошитих дротом свинцевих сторінок, були знайдені 5 років тому на півночі Йорданії місцевими жителями. Знахідка трималася в секреті, оскільки робилися таємні спроби продати цю стародавню бібліотеку.

Але після того, як кілька потенційних покупців звернулися до вчених для проведення експертизи на автентичність, про скарб дізналася широка громадськість. Повідомляється, що на зроблені з тонкого свинцю листи нанесено текст староєврейською мовою. При цьому його автори також використовували і ієрогліфи.

Після напруженої роботи фахівцям з англійського Оксфордського університету вдалося розшифрувати частину тексту. У ньому говориться про Месію і Вознесіння. Вони вважають, що мова в свинцевих книгах йде про Христа.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Вчені розшифрували рукопис часів Христа

топ

  Цей день в історії.
  19 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014