Галичина.Інфо

Британія заявила, що ВПС Лівії як бойової сили вже не існує

Британія заявила, що ВПС Лівії як бойової сили вже не існує Сьогодні, 23 березня, віце-маршал британських ВПС Грег Багвелл заявив, що ВПС Лівії більше не існують як бойова сила. За словами представника командування британськими військами, які беруть участь у військовій операції проти сил Муаммара Каддафі, система ППО і різні об'єкти, призначені для керування військовими силами, настільки пошкоджені, що сили коаліції можуть практично вільно вести бойові дії на території Лівії.

При цьому Багвелл зазначив, що коаліція не знижує ступеня тиску на збройні сили Лівії.

Напередодні, 22 березня глава міністерства оборони США Роберт Гейтс заявив, що коаліційні сили незабаром припинять активну фазу військових операцій в Лівії. За його словами, США передадуть командування військовою операцією протягом декількох днів і суперечки щодо майбутньої ролі НАТО не стануть цьому на заваді.

Нагадаємо, операція Одіссея. Світанок почалася 19 березня після ухвалення Радбезом ООН резолюції, що передбачає можливі бойові дії без застосування наземних сил. В авіаударах по силам лівійського лідера Муаммара Каддафі беруть участь Франція, Великобританія, США, Іспанія, Італія й Канада.

За даними коаліції, в результаті ударів була виведена з ладу система ППО країни, а також інші військові об'єкти. Лівійські офіційні ЗМІ повідомляють, що коаліція завдала ударів по цивільних об'єктах у великих містах, у тому числі Тріполі, Бенгазі й Зуварі та нафтосховищах у районі Місрати, в результаті чого загинули мирні громадяни.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Британія заявила, що ВПС Лівії як бойової сили вже не існує

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014