Галичина.Інфо

Німецькі астрономи складуть тривимірну карту Меркурія

Німецькі астрономи складуть тривимірну карту Меркурія Фахівці Німецького аерокосмічного центру мають намір незабаром створити тривимірну карту Меркурія з використанням інформації, отриманої дослідницьким апаратом NASA Messenger, який минулого тижня вийшов на орбіту планети. Перші знімки вчені планують отримати вже наступного місяця.

На борту Messenger знаходиться обладнання, призначене для зняття тривимірних зображень і аналізу структури і складу поверхні Меркурія. Messenger - перший космічний апарат, що досліджує Меркурій з постійної орбіти. У 1975 році інший апарат NASA - Mariner 10 здійснив обліт планети і сфотографував близько 50 відсотків її території.

Другий обліт було здійснено Messenger'ом у 2008 році. Два цих обльоти дозволили скласти карту поверхні Меркурія. Тепер вчені планують доповнити пласку карту тривимірною. Метою вчених також є з'ясування природи і походження магнітного поля Меркурія, а також густини і складу його гірських порід.

За словами директора Інституту планетарних досліджень Тілмана Спона, Меркурій - дуже незвичайна планета, і науковці хочуть зрозуміти, чому зовні він багато у чому нагадує Землю, а всередині більше схожий на старий і майже мертвий Місяць.

Messenger успішно вийшов на орбіту Меркурія 18 березня 2011 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Німецькі астрономи складуть тривимірну карту Меркурія

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014