Галичина.Інфо

Продажі новобудов у США впали до історичного мінімуму

Продажі новобудов у США впали до історичного мінімуму Як повідомляє Bloomberg з посиланням на Міністерство торгівлі країни, продажі нового житла в США в лютому 2011 року в річному вираженні впали на 16,9% до 250 тисяч будинків.

Варто наголосити, що цей показник є мінімальним за всю історію реєстрації відповідних даних. Опитані Bloomberg аналітики прогнозували зниження продажів нових будинків до 290 тисяч. Нагадаємо, що у січні число проданих новобудов у Сполучених Штатах склало 301 тисячу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Продажі новобудов у США впали до історичного мінімуму

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014