Галичина.Інфо

YouTube запустив сервіс зі створення анімаційних роликів

YouTube запустив сервіс зі створення анімаційних роликів YouTube запустив сервіс, що дозволяє створювати анімаційні відеоролики за допомогою різноманітного інструментарію: готових тривимірних персонажів, субтитрів, звукових і відео- ефектів і т. д.. Можна накладати голос або синтезувати його автоматично. Сервіс розташований за адресою youtube.com/create.

Інструментарій для роликів надають три незалежні постачальника: GoAnimate, Stupeflix і Xtranormal - кожен з них вже давно займається веб-анімацією і, що називається, набив на цьому руку. Що зробив YouTube, так це організував інтеграцію їх технологій у свій сервіс. Створені таким чином відеоролики будуть викладені в YouTube, їх можна демонструвати як стандартні ролики. Базовий функціонал безкоштовний, хоча за окрему плату можна отримати додатковий функціонал: звуки, анімації тощо.

У YouTube говорять, що ніякої фінансової вигоди від співпраці з цими розробниками у них немає, хоча самі розробники, звичайно, зможуть суттєво поправити своє фінансове становище. За сервісом стоїть бажання зробити YouTube більш багатогранним і долучити до нього тих, у кого поки немає веб-камери.

Рекомендовано до перегляду:

» » » YouTube запустив сервіс зі створення анімаційних роликів

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014