Галичина.Інфо

У LvivArt – кольорова виставка натюрмортів

У LvivArt – кольорова виставка натюрмортів У Львові в галереї «LvivArt» відкрилася яскрава виставка «Натюрморт», учасниками якої стали 20 художників як і знаних, так і молодих і перспективних. Про це на відкритті виставки повідомила куратор галереї Юлія Скоп. За її словами участь у виставці взяли: Орест Скоп, Петро Сипняк, Василь Федорук, Ольга Федорук, Роман Опалинський, Сергій Міхновський, Дарина Скринник–Миська, Олексій Малік, Наталя Проданчук, Остап Патик, Соломія Когут, Петро Крохмалюк, Наталя Пухінда, Олександр Крохмалюк, Ольга Падовська, Олексій Косатий, Оленка Левдер, Ярина Шумська, Олена Кормухіна та Зиновій Флінта.

«Це живописна виставка, більшість робіт художників створено спеціально для неї. На виставці також присутня не живописна робота: керамічна композиція від Олени Левдер», - зазначила Юлія Скоп.

«Тут - оптимізм, яскраві кольори, які особливо впливають, після такої похмурої зими. Одна картина краща іншої. Люди, що будуть заходити в галерею – надихатимуться», - зазначив Роман художник Опалинський.

Представлені в експозиції картини, є не геть весняними, однак кольори, букети найрізноманітніших квітів, фруктів, різних предметів побуту – закликають думати, що зараз тільки весна, й усі ласощі, зображені на картинах (груші, кавуни, яблука, гарячий шоколад та ін.), у нас ще попереду. Особливої приємності додає керамічна композиція, що розташувалася на підвіконні галереї, від Олени Левдер: композиція відображує маленький відтинок часу, сповнений тепла, позитиву, людської чутливості…

Виставка триватиме до 17 квітня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У LvivArt – кольорова виставка натюрмортів

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014