Галичина.Інфо

У Львові проведуть майстер-клас із писанкарства

У Львові проведуть майстер-клас із писанкарства У Львові в Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) в межах фестин «Велика гаївка» 9-10, 16-17 та 30 квітня – 1 травня відбудуться майстер-класи з писанкарства, які проводитимуть народна майстриня Віра Манько та майстрині зі Львова.

Кожен з відвідувачів зможе більш детально дізнатися про історію писанкарства, символіку та автентичність української писанки, регіональні особливості, техніку виконання і застосувати отриманні знання. А власноруч розписані писанки учасники зможуть залишити собі як Великодній сувенір.

«З наближенням Великодня, яке припадає цього року на 24 квітня, все більшої популярності набирають писанки. Адже це один з найкращих подарунків в знак примирення, побажання здоров’я, сили та краси, а також вдалого врожаю. І якщо ви ніколи не дарували писанки своїм друзям та родичам, то маєте можливість зробити це цього року. А найкращий подарунок той, який зроблено власноруч», - повідомляють організатори.

Також організатори подбали і про подарунки. Кожна дівчина, яка прийде на майстер-клас, зможе взяти участь в ексклюзивному конкурсі «Писанка для милого», який відбудеться на «Дівочій галявині» в обливаний понеділок, та отримати оригінальні призи.

Для участі в конкурсі необхідно розповісти про свою писанку та подарувати її своєму коханому, або розповісти про того, кому вона призначена. Головний приз – романтична вечеря на двох.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові проведуть майстер-клас із писанкарства

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014