Галичина.Інфо

За тиждень іноземці скупили японських акцій на 11 млрд доларів

За тиждень іноземці скупили японських акцій на 11 млрд доларів За тиждень з 11 по 18 березня іноземні інвестори скупили на японському фондовому ринку акції на рекордну суму в 891 мільярд ієн (11 мільярдів доларів). Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на дані Міністерства фінансів Японії.

За оцінкою Токійської фондової біржі, за тиждень після землетрусу і цунамі 11 березня, іноземні інвестори купили акцій на 955 млрд ієн більше, ніж продали. Обсяг вкладень став максимальним з 2005 року, - інформує Fundmarket

Натомість японські учасники торгів купили більше іноземних активів, ніж продали. За період з 13 по 19 березня покупки закордонних активів перевищили продажу на 291 мільярд ієн.

Частка іноземних інвесторів на японському фондовому ринку становить близько 70 відсотків. При цьому після стихійного лиха акції багатьох корпорацій Японії істотно подешевшали. Приміром, акції оператора АЕС "Фукусіма-1", компанії Tepco, з 11 березня впали більш ніж на 50 відсотків. Основний фондовий індекс Японії Nikkei 225 з 11 березня впав в цілому на вісім відсотків. При цьому 18 березня він підвищився більш ніж на відсоток, а 22 березня - більш ніж на чотири відсотки.

Рекомендовано до перегляду:

» » » За тиждень іноземці скупили японських акцій на 11 млрд доларів

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014