Галичина.Інфо

Рівень радіації в другому блоці АЕС Фукусіма-1 перевищує норму в 100 тисяч разів

Рівень радіації в другому блоці АЕС Фукусіма-1 перевищує норму в 100 тисяч разів Компанія-оператор аварійної японської АЕС Фукусіма-1 TEPCO за підсумками повторних замірів радіації у воді другого енергоблоку АЕС повідомила, що рівень радіації перевищує норму в 100 тисяч разів.

Раніше в неділю фахівці, які проводили виміри, повідомили, що рівень вмісту радіоактивного йоду у воді на другому реакторі перевищує норму в 10 мільйонів разів. Люди, які проводили роботи на реакторі, були евакуйовані.

Однак Комісія з ядерної безпеки Японії та Агентство з ядерної та промислової безпеки Японії (NISA) висловила сумнів у точності підрахунків і попросила TEPCO провести їх ще раз.

Увечері TEPCO визнала помилковість цифри в 10 мільйонів. За даними компанії, "у процесі аналізу виникли проблеми". Були узяті нові проби води.

Триває робота над визначенням рівнів радіації в пробах води з третього реактора.

Існують побоювання, що дуже високий рівень радіації у воді зробить негативний вплив на операції з відновлення системи охолодження реакторів і басейнів витримки, зазначає Кіодо.

Потрапляння плутонію в ґрунт в районі АЕС не зафіксовано, заявив генеральний секретар уряду Японії Юкіо Едано.

Тим часом, японці вийшли на демонстрації з вимогою закрити АЕС у Фукусімі. Більше тисячі людей зібралися біля головного офісу енергетичної компанії-оператора аварійної станції Tokyo Electric Power. Учасники акції вимагають закриття всіх АЕС у країні, які побудовані без захисту від землетрусів і цунамі.

Крім того, як передає РІА-Новини, люди закликають уряд і компанію перейти на альтернативні джерела енергії і відповісти за аварію.

Численні аварії на Фукусімі почалися після руйнівного землетрусу в Японії, яке відбулося на північному сході країни 11 березня. Підземні поштовхи викликали цунамі заввишки десять метрів, знищило кілька міст.

За даними поліції, кількість жертв стихії перевищила 10,8 тисяч осіб.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Рівень радіації в другому блоці АЕС Фукусіма-1 перевищує норму в 100 тисяч разів

топ

  Цей день в історії.
  26 вересня:

  1941 - З Львівської цитаделі (табору для радянських військовополонених) звільнено першу партію полонених галичан - 1500 осіб.

  1942 - З Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 4938 євреїв, зокрема з Озерян вивезено 813 осіб, на місці убито 130 осіб, зі Скала – 1625, вбито при вивезенні 30 осіб, з Коралівки – 700, з Мельниці – 1000, з Борщева – 800 осіб.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014