Галичина.Інфо

Цьогоріч у «Флюгерах Львова» візьмуть участь понад 50 музикантів. Програма

Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова з Reikartz» цього року відбудеться із 30 квітня по 2 травня. Фестиваль, що став музичною візитівкою Львова, проходитиме вже вдев’яте. Як і завжди, фестиваль розташується у відведеному для нього внутрішньому дворику львівської Ратуші. Кожен день «Флюгерів» поєднуватиме на одній сцені різноманітні відтінки етномузики із виступами джазових виконавців. У фестивалі візьме участь понад 50 музикантів, що грають у 17 проектах із Польщі, Московії, Білорусі, Нідерландів та України, - повідомили організатори.

Вхід на всі концерти фестивалю, окрім «Прокидання з Мертвим Півнем», є безкоштовним. А традиційне «Прокидання з Мертвим Півнем» відбудеться недільного ранку 1 травня. Легенди львівського року презентуватимуть свій новий альбом «Радіо Афродита», що отримав свою назву від радіостанції УПА, яка діяла у 1943-45 рр. Прокидатися «Півням» допомагатимуть друзі – вінницький гурт «Очеретяний кіт».

Розпочинатиме «Флюгери Львова з Reikartz» етномедитація проекту «Tatosh Banda», фолк-рокового драйву додасть виступ «Русичів», улюбленці «Флюгерів» львівські «ShockolaD» джазуватимуть веснянки, виступатимуть також гурти «Млада» та «Pervoe_Solnce».

У другий вечір фестивалю виступатимуть білоруські музично-театральні проекти «Vuraj» та «Fratrez». Етнічну музику лемків, бойків, ґуралів гратиме польська родинна «Kapellа Maliszow». Мікшуватиме стилями «DagaDana», а рок на трембітах гратимуть франківські «Кораллі».

У третій день фестивалю виступатимуть «МТ-3», київський гут «AtmAsfera», джаз, який поєднав Амстердам, Краків та Львів у «Alex Trio», експерименти з музикою люблінського проекту «TRYKI:Lebik - Trebski - PaPa Zura» та зірки польського джазу «Peter Baron Quartet».

30 квітня, субота
17:00 – « Tatosh Banda» (Львів – Коломия)
18:00 – «Русичі» (Білгород-Дністровський)
19:30 – « ShockolaD» (Львів)
20:30 – «Млада» (Київ – Донецьк)
22:00 – « Pervoe_ Solnce» (Москва)

1 травня, неділя
10:00 – «Прокидання з Мертвим Півнем»: «Мертвий Півень» (Львів- Київ-Харків) за участі «Очеретяний Кіт» (Вінниця). Презентація СD - «Радіо Афродита». Вхід платний.
17:00 – «Vuraj» (Мінськ)
18:00 – « Kapella Maliszow» (Ґорліце)
19:30 – «Fratrez» (Мінськ)
20:30 – « DagaDana» (Познань – Ченстахова – Львів)
22:00 – «Кораллі» (Івано-Франківськ)

2 травня,понеділок
17:00 – «МТ-3» (Львів)
18:00 – «AtmAsfera» (Київ)
19:30 – « Alex Trio» (Амстердам – Краків - Львів)
20:30 – « TRYKI: Lebik - Trebski - PaPa Zura» (Люблін)
22:00 – « Peter Baron Quartet» (Варшава – Вроцлав)

Рекомендовано до перегляду:

» » » Цьогоріч у «Флюгерах Львова» візьмуть участь понад 50 музикантів. Програма

топ

  Цей день в історії.
  5 липня:

  1919 - Є.Петрушевич на вимогу С.Петлюри звільнив з посади головнокомандувача Галицької армії генерала О.Грекова і призначив генерала М.Тарнавського, начальником штабу став полковник А.Шаманек.

  1941 - у Кракові німецькою поліцією заарештований і депортований до Берліна С.Бандера. Потім він утримувався під домашнім арештом.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014