Галичина.Інфо

Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ отримали €300 тис. на бездомних тварин

Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ отримали €300 тис. на бездомних тварин 29 березня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про реалізацію проекту «S.O.S. - безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ». Згідно з цим проектом міста отримують грант у розмірі 300 тис. євро на реалізацію заходів, спрямованих на допомогу таким тваринам.

Отримання гранту, як зазначено в інформаційній довідці, стало можливим у межах Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь 2007-2013. 10% суми, згідно з вимогами проекту, як співфінансування має надати міськрада Львова.

Партнерами Львова у реалізації проекту є виконкоми Луцької та Івано-Франківської міськрад, а також уряд міста Люблін.

Серед основних заходів проекту – проведення соцопитувань з метою визначення рівня свідомості мешканців щодо поводження з тваринами, проведення досліджень з визначення кількості безпритульних тварин, проведення тематичних конференцій, створення стерилізаційно-ветеринарного центру у Львові на базі ЛКП «Лев», проведення соціально-освітньої кампанії тощо.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ отримали €300 тис. на бездомних тварин

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014