Галичина.Інфо

У Львові вп’яте відбудеться виставка «Гротеск в сучасному мистецтві»

У Львові вп’яте відбудеться виставка «Гротеск в сучасному мистецтві» 29 березня, о 16.00, в Музеї етнографії та художнього промислу відкриється виставка «Гротеск в сучасному мистецтві», яка уже вп’яте відбуватиметься у Львові. Організатор проекту інформаційно-митецький центр «365».

Як зазначив куратор ІМЦ «365» Орест Голубець, цьогорічний вернісаж є продовженням загальної концепції циклу виставок, які проходили у Львові, починаючи з 1998 року. Як завжди, однією з характерних рис мистецьких акцій, організованих “Інформаційно-мистецьким центром 365” є «прагнення поєднати творчі зусилля досвідчених художників та студентської молоді».

«Трагічне і комічне завжди поруч. Вони супроводжують нас усе життя, відповідають споконвічному людському єству. Сьогодні у наш, здавалось би, цивілізований вік, окремі суспільні явища та форми людської поведінки набувають настільки потворних форм, що стають просто смішними. Безглуздість, жорстокість, пихатість межують з дивною повсякденною грою, яку неможливо пояснити з позицій тверезого розуму. У творенні популярного нині анімаційного гротесково-казкового світу ми немов би намагаємося віднайти порятунок від здатної шокувати реальності. Особливого забарвлення набирає гротеск у нашому посттоталітарному просторі. Гротеск, іронія, сміх стають тут дієвими інструментами виявлення рудиментів минулого. Вони допомагають шукати ефективні шляхи подолання існуючих проблем, недоліків кожного із нас і суспільства в цілому», - сказав Орест Голубець.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вп’яте відбудеться виставка «Гротеск в сучасному мистецтві»

топ

  Цей день в історії.
  8 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014