Галичина.Інфо

Зонд Мессенджер зробив першу в історії фотографію з орбіти Меркурія

Зонд Мессенджер зробив першу в історії фотографію з орбіти Меркурія Зонд Мессенджер Американського космічного агентства NASA вперше в історії зробив знімок з орбіти Меркурія, говориться в повідомленні на сайті проекту. За даними NASA, в ніч на п'ятницю, 18 березня, після 15-хвилинного гальмування, Месенджер успішно вийшов на розрахункову орбіту навколо Меркурія. Команда проекту 25 березня підтвердила, що зонд ввімкнув шість наукових інструментів, всі вони працюють у штатному режимі.

"29 березня о 5.20 за часом східного узбережжя США (12.20 за Києвом) Мессенджер зробив цей історичний знімок Меркурія. Це перше зображення, отримане космічним апаратом на орбіті навколо цієї найближчої до Сонця планети. Протягом наступних шести годин Мессенджер зробив 363 знімки, перш ніж скерував дані на Землю", - йдеться в повідомленні.

У верхній частині фотографії, зробленої зондом, видно оточений світлими променями кратер Дебюссі діаметрів 80 км. У нижній частині знімка розташована область, близька до південного полюса Меркурія, і включає район, який ніколи раніше не спостерігався з космічних апаратів. Роздільна здатність знімка становить 2,7 кілометра на піксель. Знімок зроблений ширококутною камерою WAC.

Нагадаємо, 18 березня міжпланетний зонд Мессенджер вийшов на орбіту планети Меркурій. Як повідомляється на офіційному сайті місії, о 02:45 за київським часом зонд почав гальмування, яке тривало 15 хвилин. Приблизно о 03:10 за Києвом Мессенджер вийшов на орбіту Меркурія. У цей момент апарат перебував на відстані 46 мільйонів кілометрів від Сонця і 155 мільйонів кілометрів від Землі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Зонд Мессенджер зробив першу в історії фотографію з орбіти Меркурія

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014