Галичина.Інфо

Google представив свій аналог кнопки Мені подобається

Інтернет-пошуковик Google представив нову функцію, кнопку +1, яка дозволить користувачам рекомендувати один одному найбільш релевантні результати пошуку та рекламні оголошення в пошуковій видачі.

На думку експертів, кнопка +1 стала найбільш значною соціальною надбудовою для пошуку Google. Раніше компанія неодноразово спростовувала чутки про розробку Google соціальної мережі, здатної скласти конкуренцію лідируючій на цьому ринку Facebook. Представники Google пояснювали, що компанія планує обмежитися соціальними надбудовами до діючих сервісів Google.

Оцінити нову функцію можуть авторизовані власники особистих сторінок в системі Google, які висловили на сторінці експериментальних сервісів компанії своє бажання користуватися кнопкою +1. На сьогоднішній день кнопка відображається тільки в результатах пошуку англомовної версії сайту Google.

Кнопка +1 розташовується праворуч від кожного з результатів пошуку та рекламних оголошень на сторінці пошукової видачі. Пізніше власники сторонніх ресурсів отримають можливість розмістити її на своїх сайтах, обіцяє компанія.

За задумом Google, натискання на цю кнопку варто розцінювати як схвалення або рекомендацію користувачем відповідного посилання в пошуковій видачі, рекламного оголошення або інтернет-ресурсу.

Інформацію про це, що містить ім'я або псевдонім і посилання на його профіль, буде видно іншим користувачам в пошуковій видачі і рекламних оголошеннях, а також на сторонніх сайтах і в профілі натиснувши кнопку. Користувач має можливість блокувати доступ третіх осіб до вкладки зі списком його рекомендацій у своєму профілі.

За замовчуванням, користувачеві кнопки +1 доступна інформація про рекомендації його знайомих зі списку контактів в чаті Gmail (або Google Talk), членів групи Мої контакти в сервісі зберігання контактів Google і користувачів, на оновлення яких він підписаний через RSS-агрегатор Google Reader або з допомогою сервісу обміну інформацією Жива стрічка Google "(Google Buzz).

Користувач може заборонити відображення інформації про свої рекомендації на сторонніх сайтах. У такому випадку йому так само не буде доступна інформація про рекомендації сторонніх сайтів користувачами зі списку його контактів, і він зможе бачити лише дані про кількість анонімних користувачів, які рекомендували той чи інший сайт.

Відразу після натискання на кнопку +1 цю дію можна скасувати. Видалити свої рекомендації користувач також зможе на вкладці з їхнім списком у своєму профілі.

Пізніше можливість користуватися кнопкою +1 ​​з'явиться у версіях пошуку Google іншими мовами і буде доступна по замовчуванню, без необхідності підключати її на сторінці експериментальних сервісів компанії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google представив свій аналог кнопки Мені подобається

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014