Галичина.Інфо

Google представив свій аналог кнопки Мені подобається

Інтернет-пошуковик Google представив нову функцію, кнопку +1, яка дозволить користувачам рекомендувати один одному найбільш релевантні результати пошуку та рекламні оголошення в пошуковій видачі.

На думку експертів, кнопка +1 стала найбільш значною соціальною надбудовою для пошуку Google. Раніше компанія неодноразово спростовувала чутки про розробку Google соціальної мережі, здатної скласти конкуренцію лідируючій на цьому ринку Facebook. Представники Google пояснювали, що компанія планує обмежитися соціальними надбудовами до діючих сервісів Google.

Оцінити нову функцію можуть авторизовані власники особистих сторінок в системі Google, які висловили на сторінці експериментальних сервісів компанії своє бажання користуватися кнопкою +1. На сьогоднішній день кнопка відображається тільки в результатах пошуку англомовної версії сайту Google.

Кнопка +1 розташовується праворуч від кожного з результатів пошуку та рекламних оголошень на сторінці пошукової видачі. Пізніше власники сторонніх ресурсів отримають можливість розмістити її на своїх сайтах, обіцяє компанія.

За задумом Google, натискання на цю кнопку варто розцінювати як схвалення або рекомендацію користувачем відповідного посилання в пошуковій видачі, рекламного оголошення або інтернет-ресурсу.

Інформацію про це, що містить ім'я або псевдонім і посилання на його профіль, буде видно іншим користувачам в пошуковій видачі і рекламних оголошеннях, а також на сторонніх сайтах і в профілі натиснувши кнопку. Користувач має можливість блокувати доступ третіх осіб до вкладки зі списком його рекомендацій у своєму профілі.

За замовчуванням, користувачеві кнопки +1 доступна інформація про рекомендації його знайомих зі списку контактів в чаті Gmail (або Google Talk), членів групи Мої контакти в сервісі зберігання контактів Google і користувачів, на оновлення яких він підписаний через RSS-агрегатор Google Reader або з допомогою сервісу обміну інформацією Жива стрічка Google "(Google Buzz).

Користувач може заборонити відображення інформації про свої рекомендації на сторонніх сайтах. У такому випадку йому так само не буде доступна інформація про рекомендації сторонніх сайтів користувачами зі списку його контактів, і він зможе бачити лише дані про кількість анонімних користувачів, які рекомендували той чи інший сайт.

Відразу після натискання на кнопку +1 цю дію можна скасувати. Видалити свої рекомендації користувач також зможе на вкладці з їхнім списком у своєму профілі.

Пізніше можливість користуватися кнопкою +1 ​​з'явиться у версіях пошуку Google іншими мовами і буде доступна по замовчуванню, без необхідності підключати її на сторінці експериментальних сервісів компанії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google представив свій аналог кнопки Мені подобається

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014