Галичина.Інфо

Католицький світ поминає Папу Івана Павла ІІ

Католицький світ поминає Папу Івана Павла ІІ В італійській столиці в суботу проходять заупокійні служби і пам'ятні зібрання з нагоди 6-ї річниці смерті Папи Римського Івана Павла ІІ, в миру Кароля Войтили (1920-2005), який займав престол понад 26 років. Італійське телебачення і Ватиканське радіо цілий день транслюють спеціальні передачі, присвячені цій даті. 6-а річниця смерті Івана Павла ІІ співпадає із завершенням підготовки до його беатифікації (проголошення блаженним), яка призначена на 1 травня.

Прогнозують, що участь у цій церемонії братимуть мільйони паломників з усього світу, насамперед з Польщі. Програма святкувань буде величезна, ще не всі її деталі оприлюднено. У зв'язку з подіями в північній Африці італійська влада приділяє першорядну увагу гарантуванню безпеки урочистостей.

"Папа Войтила був видатним історичним діячем, який багато в чому змінив наш світ, - заявив у суботу голова сенату італійського парламенту Ренато Скіфані. - Він користувався глибокою повагою навіть серед невіруючих завдяки внутрішній силі і здатності звертатися до всього людства". Скіфані нагадав, що Іван Павло ІІ першим з римських понтифіків відвідав італійський парламент.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Католицький світ поминає Папу Івана Павла ІІ

топ

  Цей день в історії.
  5 липня:

  1919 - Є.Петрушевич на вимогу С.Петлюри звільнив з посади головнокомандувача Галицької армії генерала О.Грекова і призначив генерала М.Тарнавського, начальником штабу став полковник А.Шаманек.

  1941 - у Кракові німецькою поліцією заарештований і депортований до Берліна С.Бандера. Потім він утримувався під домашнім арештом.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014