Галичина.Інфо

Католицький світ поминає Папу Івана Павла ІІ

Католицький світ поминає Папу Івана Павла ІІ В італійській столиці в суботу проходять заупокійні служби і пам'ятні зібрання з нагоди 6-ї річниці смерті Папи Римського Івана Павла ІІ, в миру Кароля Войтили (1920-2005), який займав престол понад 26 років. Італійське телебачення і Ватиканське радіо цілий день транслюють спеціальні передачі, присвячені цій даті. 6-а річниця смерті Івана Павла ІІ співпадає із завершенням підготовки до його беатифікації (проголошення блаженним), яка призначена на 1 травня.

Прогнозують, що участь у цій церемонії братимуть мільйони паломників з усього світу, насамперед з Польщі. Програма святкувань буде величезна, ще не всі її деталі оприлюднено. У зв'язку з подіями в північній Африці італійська влада приділяє першорядну увагу гарантуванню безпеки урочистостей.

"Папа Войтила був видатним історичним діячем, який багато в чому змінив наш світ, - заявив у суботу голова сенату італійського парламенту Ренато Скіфані. - Він користувався глибокою повагою навіть серед невіруючих завдяки внутрішній силі і здатності звертатися до всього людства". Скіфані нагадав, що Іван Павло ІІ першим з римських понтифіків відвідав італійський парламент.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Католицький світ поминає Папу Івана Павла ІІ

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014