Галичина.Інфо

Світова нестабільність провокує зростання цін на золото та інші благородні метали

Світова нестабільність провокує зростання цін на золото та інші благородні метали Ф'ючерси на золото досягли нового рекордного максимуму на фоні побоювань стосовно фінансової системи Європи, а також прогнозів щодо зростання попиту на золото з боку Індії.

За даними COMEX (підрозділ Нью-Йоркської товарної біржі), котирування червневих ф'ючерсів на золото зросли на 15 доларів, або на 1,1%, до 1439,90 долара за тройську унцію. Це на 40 центів вище від попереднього рекордного максимуму 1439,50 долара, якого було досягнуто 23 березня. А котирування квітневих ф'ючерсів на золото зросли на 15,10 долара, або на 2,1%, до 1438,90 долара за тройську унцію.

Ціни на золото зростають на фоні існуючих побоювань щодо європейської фінансової системи після отримання розчаровуючих результатів стрес-тестів банків Ірландії та прогнозів щодо Португалії, яка також переживає глибоку кризу.

Світова рада по золоту передбачає також збільшення попиту на золото з боку Індії - приблизно на 3% щорічно протягом найближчих 10 років. Як відомо, Індія є найбільшим у світі споживачем золота як у власне фінансовому форматі, так і на побутовому рівні, у вигляді прикрас. Услід за золотом почали рух вгору ціни на срібло, платину і паладій.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Світова нестабільність провокує зростання цін на золото та інші благородні метали

топ

  Цей день в історії.
  3 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014