Галичина.Інфо

У Нью-Йорку з'явився пам'ятник Енді Уорхолу

У Нью-Йорку з'явився пам'ятник Енді Уорхолу У Нью-Йорку на Юніон-сквер встановлено тимчасовий пам'ятник батькові поп-арту Енді Уорхолу, який стоятиме до 2 жовтня цього року.

Некомерційна організація Public Art Fund встановила монумент прямо біля будівлі, де у 1970-х і на початку 1980-х розмістилась "Фабрика" Уорхола, - місце, де витвори мистецтва, відповідно до ідей художника, проводилися у потоковий спосіб, у тиражній техніці шовкографії. Неподалік також знаходиться місце, де була розміщена майстерня ще раніше, у 1960-і, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на ArtDaily.

Статую натуральної величини створив художник Роб Пруітт. Скульптор заявив, що хотів створити для Нью-Йорка таке ж місце паломництва, яким є могила Оскара Уайльда на паризькому кладовищі Пер-Лашез. У хромованому покритті статуї відбиваються улюблені нью-йоркські місця Уорхола.

Е́нді Во́ргол (англ. Andy Warhol, справжнє: укр. Андрій Вархола; *6 серпня 1928, Піттсбург — †22 лютого 1987, Нью-Йорк, американський художник Галицького (лемківського) походження, засновник художньої школи поп-арту (англ. pop art). Після успішної кар'єри комерційного ілюстратора, Воргол прославився як художник, кінорежисер, продюсер грамплатівок і письменник.
Усе життя Енді Воргола — суперечливе: деякі критики вважали його мистецтво обманом[Джерело?], проте його творчість заслужила на чимало критичних статей, виставок, книжок та документальних фільмів. Є й такі, що вважають Воргола одним із найвпливовіших художників XX століття.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Нью-Йорку з'явився пам'ятник Енді Уорхолу

топ

  Цей день в історії.
  12 грудня:

  2004 — помер Василик Павло Якимович, єпископ Української греко-католицької церкви.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014