Галичина.Інфо

В Оксфорді винайшли пристрій, що підвищує математичні здібності

В Оксфорді винайшли пристрій, що підвищує математичні здібності Спеціальний електричний стимулятор, розроблений лікарем Рой Кохен Кадош з Оксфордського Університету, може підвищити здібності людини в математиці. За допомогою спеціальної інноваційної системи, яка називається tDCS, він може стимулювати певні ділянки мозку слабкими зарядами струму.

Електроди, підключені до ділянки мозку, яка відповідає за зір, значно поліпшує його діяльність. Однак, за словами вченого, найцікавішою виявилася стимуляція тім'яної частини головного мозку, яка відповідає за навички читання, письма та лічби. Стимулюючи тім'яну частку, лікар Кадош показав, що він справді може поліпшити математичні навички у людей, які зазвичай не дуже товаришують з цифрами.

Електричні сигнали стимулюють виробництво хімічної речовини, що викликає зміни у клітинах. Через тиждень після проходження півгодинної стимуляції, пацієнти проявили набагато кращі здібності у математиці, ніж до проведення процедури. "Це абсолютно безпечно, оскільки використовувана сила струму в тисячу разів слабкіша за ту, що могла б завдати мінімальної шкоди", - говорить винахідник. Тести показали, що випробувані зберігали набутий після процедури потенціал до шести місяців після проходження процедури.

Лікар Кадош сподівається, що одного разу подібна електростимуляція зможе допомогти відновити пошкоджені ділянки мозку при хворобі Паркінсона.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Оксфорді винайшли пристрій, що підвищує математичні здібності

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014