Галичина.Інфо

В Оксфорді винайшли пристрій, що підвищує математичні здібності

В Оксфорді винайшли пристрій, що підвищує математичні здібності Спеціальний електричний стимулятор, розроблений лікарем Рой Кохен Кадош з Оксфордського Університету, може підвищити здібності людини в математиці. За допомогою спеціальної інноваційної системи, яка називається tDCS, він може стимулювати певні ділянки мозку слабкими зарядами струму.

Електроди, підключені до ділянки мозку, яка відповідає за зір, значно поліпшує його діяльність. Однак, за словами вченого, найцікавішою виявилася стимуляція тім'яної частини головного мозку, яка відповідає за навички читання, письма та лічби. Стимулюючи тім'яну частку, лікар Кадош показав, що він справді може поліпшити математичні навички у людей, які зазвичай не дуже товаришують з цифрами.

Електричні сигнали стимулюють виробництво хімічної речовини, що викликає зміни у клітинах. Через тиждень після проходження півгодинної стимуляції, пацієнти проявили набагато кращі здібності у математиці, ніж до проведення процедури. "Це абсолютно безпечно, оскільки використовувана сила струму в тисячу разів слабкіша за ту, що могла б завдати мінімальної шкоди", - говорить винахідник. Тести показали, що випробувані зберігали набутий після процедури потенціал до шести місяців після проходження процедури.

Лікар Кадош сподівається, що одного разу подібна електростимуляція зможе допомогти відновити пошкоджені ділянки мозку при хворобі Паркінсона.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Оксфорді винайшли пристрій, що підвищує математичні здібності

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014