Галичина.Інфо

Формула-1 нового покоління: електромобілі

Формула-1 нового покоління: електромобілі Керівник Міжнародної автомобільної федерації Жан Тодт сказав, що його організація хоче створити нові змагання для електромобілів. Він повідомив, що перші перегони можуть бути проведені вже у 2013-му році. Пан Тодт сказав, що федерація вивчає разом з представниками Європейської комісії можливість створення нових категорій перегонів електромобілів на кшталт Формули-1 на треках категорії Гран Прі.

Для цього у МАФ створили комісію з електромобілів, яку очолив колишній директор корпорації BMW Буркхард Гешель. "Ми намагаємось якомога швидше створити нові категорії для машин на новій енергії", - наголосив пан Тодт, додавши, що сподівається, що згодом ці перегони проводитимуть у цілому світі.

План таких перегонів зокрема обговорювали з Антоніо Таджані - представником Єврокомісії з питань промислової політики. Він сподівається, що в європейських країнах почнуть використовувати якомога більше електромобілів. Пан Таджані каже, що авторитет та організаційні можливості "Формули-1" допоможуть користувачам звернути увагу на електромобілі.

Автовиробники Nissan, General Motors та Peugeot Citro?n уже випускають свої версії електромобілів у США, Японії та Європі. Ці та інші компанії готові розвивати цей сегмент ринку, але для масового поширення електромобілів потрібні субсидії з боку держави, а також допомога у створенні мережі станцій для підзарядження.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Формула-1 нового покоління: електромобілі

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014