Галичина.Інфо

Боротьба з інфляцією змусила Китай підвищити процентні ставки

Боротьба з інфляцією змусила Китай підвищити процентні ставки Сьогодні, 5 квітня, Центральний банк Китаю підвищив процентні ставки вдруге цього року, щоб остудити зростання цін. Зазначимо, що річна інфляція в КНР перебуває поблизу максимуму 28 місяців, а в листопаді 2010 року сягнула 5,1 відсотка. Очікується, що прискорення зростання цін продовжиться в найближчі місяці. Підвищення ставок набуває чинності з 6 квітня. Як повідомив Народний банк Китаю, індикативні річні ставки за внесками буде збільшено на 25 базисних пунктів до 3,35 відсотка річних, ставки кредитування піднімуться на 25 базисних пунктів до 6,31%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Боротьба з інфляцією змусила Китай підвищити процентні ставки

топ

  Цей день в історії.
  23 вересня:

  1872 — народилася Соломія Крушельницька, Галицька оперна співачка.

  1919 - після того, як 22 вересня був перехоплений по радіо наказ Денікіна про наступ проти української армії, в Кам’янець–Подільському відбулось спільне засідання Директорії та урядів УНР та ЗОУНР, на якому ухвалено негайно почати воєнні дії проти армії Денікіна, звернутись до народу України з декларацією, у якій зазначити необхідність повного об’єднання всіх українських національних сил для рішучої боротьби проти окупації білими військами території України.

  1988 - в Оттаві, в національній бібліотеці, відкрито фотоекспозицію “Історичні та архітектурні пам’ятки країни” і виставку декоративно-прикладного мистецтва УРСР, які була приурочена до 1000-річчя запровадження християнства на Русі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014