Галичина.Інфо

Міністр Ґбаґбо: війна у Кот-д'Івуарі закінчилась

Міністр Ґбаґбо: війна у Кот-д'Івуарі закінчилась Представники ООН в Абіджані кажуть, що Лоран Ґбаґбо перебуває у підвалі своєї офіційної резиденції. Міністр закордонних справ в уряді Лорана Ґбаґбо сказав, що умови перемир'я, яке мало покласти край сутичкам у Кот-д'Івуару, вже узгоджені. Він заявив: "Війна закінчилась".

Представники Об'єднаних Націй у головному місті Кот-д'Івуару, Абіджані, повідомляють, що Лоран Ґбаґбо перебуває у підвалі своєї офіційної резиденції. Вони твердять, що його найближчі цивільні та військові радники залишають його. ООН закликає військових, лояльних до пана Ґбаґбо, скласти зброю.

Запеклі сутички тривають наразі в Абіджані, де сили, прихильні до Алассана Уаттари - визнаного міжнародною спільнотою президента - оточили військових Лорана Ґбаґбо, який, згідно з результатами, програв президентські вибори, але відмовляється покидати посаду, звинувачуючи суперника у фальсифікаціях. Мільйони мешканців Абіджана під час кількох днів перестрілок не виходять на вулицю. Багато домівок - без води та електрики.

Захист цивільних

Раніше гелікоптери ООН та Франції обстріляли об'єкти біля президентського палацу, в тому числі арсенал зброї.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун сказав, що наказ про напади було віддано, аби захистити цивільних, і що вони не були оголошенням війни Ґбаґбо. Він сказав, що сили Ґбаґбо посилили використання ракет, гранатометів і кулеметів проти цивільних.

Мільйони цивільних не можуть покинути місто, де вже 5 днів тривають бої і де Ґбаґбо тримається за владу, попри те, що результати виборів у листопаді, визнані ООН, говорять про перемогу його опонента Уаттари.

Минулого тижня сили, лояльні до Уаттари, почали рішучий військовий наступ, підійшовши до головного міста з півночі й заходу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Міністр Ґбаґбо: війна у Кот-д'Івуарі закінчилась

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014