Галичина.Інфо

Японські атомники почали скидання радіоактивної води з Фукусіми-1 в океан

Японські атомники почали скидання радіоактивної води з Фукусіми-1 в океан Співробітники компанії-оператора аварійної японської АЕС Фукусіма-1 розпочали скидання 11,5 тисяч тонн низькозараженої води в Тихий океан, щоб звільнити сховища для більш радіоактивної води. "Це неминуче. Скидання води зроблено, щоб уникнути розповсюдження високорадіоактивної води. Тим не менше, ми скидаємо заражену воду і ми шкодуємо про це", - сказав у вівторок, 5 квітня, генеральний секретар японського кабінету міністрів Юкіо Едано. За розрахунками фахівців, операція займе близько двох діб.

Коментуючи рішення японської влади, директор Інституту проблем безпечного розвитку атомної енергетики РАН Леонід Большов заявив, що скидання низькозараженої води в океан - це "абсолютно правильний захід, що дозволяє вести роботи на АЕС", і вона не заподіє шкоди океану.

Раніше повідомлялося, що TEPCO розглядає можливість встановлення спеціальних "пасток" для запобігання поширення витоку води з високим рівнем радіаційного забруднення в акваторію.

За словами представника компанії, спеціальні плавучі загородження є великими полотнищами, до нижньої частини яких прикріплені вантажі-обважнювачі. За допомогою цих "пасток" компанія сподівається зупинити поширення зараженої води в морі поблизу АЕС.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Японські атомники почали скидання радіоактивної води з Фукусіми-1 в океан

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014