Галичина.Інфо

Британський мільйонер представив мініатюрну субмарину для занурення на рекордні глибини

Британський мільйонер представив мініатюрну субмарину для занурення на рекордні глибини Британський підприємець, мільйонер Річард Бренсон у вівторок представив мініатюрний підводний човен для занурення на рекордні глибини, передає агентство Associated Press. За даними агентства, субмарина, розрахована лише на одну людину, може зануритися на глибину 10 кілометрів і добу працювати в автономному режимі, здійснюючи зйомки підводного світу. Проект, який отримав назву Virgin Oceanic, обійшовся Бренсону приблизно в 17 мільйонів доларів.

Щоб корпус підводного човна міг витримувати тиск, що в тисячу разів перевищує нормальний атмосферний, його зробили з вуглецевого волокна і титану, а оглядовий купол виготовлений з кварцового скла, уточнює Agence France-Presse.

Бренсон має намір за допомогою субмарини дослідити п'ять найглибших океанічних западин світу: Маріанський жолоб у Тихому океані, жолоби Пуерто-Ріко і Південно-Сандвічев в Атлантичному, Яванську западину в Індійському і западину Фрам у Північному Льодовитому. Також Бренсон має намір встановити 30 різних рекордів.

Якщо випробування завершаться успішно, перше занурення відбудеться вже в 2011 році. Спочатку на дно Маріанської западини вирушить не сам Бренсон, а його приятель, також мандрівник Кріс Уелш. Потім Бренсон планує особисто дослідити жолоб Пуерто-Ріко. Передбачається, що глибоководний підводний човен також можна буде використовувати для екскурсій на дно моря.

Спочатку підводний човен для дослідження морських глибин планував побудувати інший приятель Бренсона, Стів Фоссет, який зник без вісті під час польоту над штатом Невада у вересні 2007 року. "Ми будемо здійснювати занурення на честь Фоссета і в пам'ять про нього. Ми маємо намір закінчити те, що почав мій друг", - заявив Бренсон журналістам.

Річард Бренсон - британський підприємець, засновник корпорації Virgin, яка включає в себе близько 350 різних філій: магазини з продажу музичних дисків, авіа - та залізничні компанії, радіостанцію, видавництво і гоночну команду.

Бренсон відомий широкій публіці своїми нестандартними вчинками, включаючи створення власного ток-шоу і неодноразові спроби побити світові рекорди швидкості. За оцінкою недільного додатку до лондонської газети The Times, його статок становить понад три мільярди фунтів стерлінгів. У лютому 2007 року Бренсон пообіцяв витратити приблизно таку ж суму на боротьбу з глобальним потеплінням.

Одним з основних проектів Бренсона залишається організація комерційних польотів у космос, для яких вже розроблений спеціальний космічний корабель.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Британський мільйонер представив мініатюрну субмарину для занурення на рекордні глибини

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014