Галичина.Інфо

Японські вчені зуміли виростити штучну сітківку

Японські вчені зуміли виростити штучну сітківку Японські дослідники оголосили про те, що їм вдалося виростити частину ока за допомогою стовбурових клітин, взятих у мишей. У статті, опублікованій в журналі Nature, вчені повідомляють, що їм вдалося створити синтетичну сітківку - частину ока, що забезпечує сприйняття світла і перетворення його на нервові імпульси.

Це перший випадок, коли стовбурові клітини продемонстрували здатність до мимовільної організації у впорядковані структури. Вчені сподіваються, що в майбутньому це дозволить відновлювати зір у сліпих за допомогою трансплантації сітківки, вирощеної з їх власних стовбурових клітин.
На думку експертів, досягнення японських вчених потенційно має величезне значення. Наступним кроком має стати створення сітківки, вирощеної із стовбурових клітин людини.

Нагадаємо, раніше група вчених з Тюбінгенського університету Німеччини розробила світлочутливий мікрочіп, призначений для імплантації під сітківку ока. Нова методика може дозволити повернути зір сліпим людям.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Японські вчені зуміли виростити штучну сітківку

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014