Галичина.Інфо

Google інвестувала 3,5 млн у німецьку сонячну електростанцію

Google інвестувала 3,5 млн у німецьку сонячну електростанцію Google оголосила про свою першу інвестицію в чисту енергетику Європи. 3,5 млн отримала сонячна фотоелектрична електростанція неподалік від Берліна. Разом з Google в інвестуванні брала участь німецька приватна інвестиційна компанія Capital Stage. В результаті, Google отримала 49% акцій електростанції. Електростанція розташована в місті Бранденбург-ан-дер-Навель, її площа становить 47 га. Електростанція живить електроенергією 5000 домогосподарств, розташованих поблизу. Пікова потужність становить 18,65 МВт, що робить її однією з найпотужніших електростанцій такого типу в країні.

Google вже інвестувала в відновлювальну енергетику, але лише в США. В цілому Google інвестувала в цю галузь близько $100 млн. Це такі компанії як eSolar, AltaRock Energy, Potter Drilling та ін.

Торік Google інвестувала $38,8 млн у дві вітряні електростанції в Північній Дакоті (США), а з іншою електростанцією, в Айові, підписана угода про купівлю 114 МВт протягом 20 років.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google інвестувала 3,5 млн у німецьку сонячну електростанцію

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014