Галичина.Інфо

Концертний тур U2 став найприбутковішим за всю історію музики

Концертний тур U2 став найприбутковішим за всю історію музики Поточний тур групи U2 під назвою 360 degree став найприбутковішою серією концертів за всю історію музики. Рекорд був встановлений 10 квітня 2011 року, коли U2 виступили у Сан-Паулу в Бразилії. З урахуванням виручки від продажу квитків на це шоу, доходи від туру перевищили $558 млн, повідомляє Billboard. Саме таким був загальний дохід від туру попередніх рекордсменів - гурту The Rolling Stones під час туру A Bigger Bang, що тривав із серпня 2005 по серпень 2007 року. Тим часом, гастролі U2 ще не закінчилися і триватимуть до 10 липня 2011 року. Попереду у них ще 25 виступів.

Менеджер гурту Пол МакГіннесс (Paul McGuinness) заявив, що колективу вдасться "поставити рекорд, який ніхто, мабуть, ніколи не поб'є" - а саме, виручити понад $700 млн, продавши більш як 7 мільйонів квитків за ціною від $30 до $250.

Тур ірландських гастролерів приурочений до виходу 12-го студійного альбому гурту No Line On The Horizon.

Спеціально для цього шоу архітектор Марк Фішер розробив сцену Кіготь, яку лідер групи Боно кличе Космічною станцією: це ідеально кругла обертова структура з відеоекранами, завдяки якій те, що відбувається на сцені, видно з будь-якої точки стадіону. На її честь і назвали все турне - 360 градусів.

Нагадаємо, що в 2010 році найкасовішими гастролерами виявився американський гурт Bon Jovi, який заробив на гастрольному турі The Circle Tour $201,1 млн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Концертний тур U2 став найприбутковішим за всю історію музики

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014