Галичина.Інфо

Над модернізацією сфери теплопостачання у Львові працюють шведи

Над модернізацією сфери теплопостачання у Львові працюють шведи Шведська компанія AF Consult працює над техніко-економічним обґрунтуванням проекту модернізації сфери теплопостачання Львова. Наприкінці квітня – на початку травня Львів очікує на кінцеву програму співпраці з Європейським банком реконструкції розвитку (ЄБРР) щодо модернізації сфери теплопостачання міста. Про це повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Сергій Кіраль.

Зараз у Львові шведська компанія AF Consult працює над техніко-економічним обґрунтуванням для залучення коштів ЄБРР на модернізацію системи теплопостачання міста.
Зокрема, обговорюється доцільність встановлення індивідуальних теплопунктів у всіх понад 500 багатоповерхових будинках Сихівського району, заміна тепломереж, інвестиції в енергоощадні технології.

«Ми очікуємо, що наприкінці квітня або на початку травня буде запропонований остаточний варіант програми співпраці ЄБРР та міста щодо модернізації сфери теплопостачання. За попередньою угодою йдеться про 30 млн євро, з яких 10 млн – грантові кошти від Партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища у Східній Європі», – повідомив Сергій Кіраль.

29 квітня 2010 року між Львівською міською радою, ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЄБРР підписано Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування.

З 22 листопада 2010 року розпочато співпрацю зі шведською консалтинговою компанією AF Consult, що фінансується за грантові кошти ЄБРР з підготовки ТЕО проекту та визначення його основних пріоритетів, що будуть фінансуватися у межах співпраці з ЄБРР.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Над модернізацією сфери теплопостачання у Львові працюють шведи

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014