Галичина.Інфо

YouTube запустить онлайн-мовлення

YouTube запустить онлайн-мовлення Відеосервіс YouTube має намір запустити функціонал, що дозволяє транслювати партнерам потокове відео для користувачів мережі. Розробкою даної технології в YouTube займалися декілька місяців, а зараз розпочали закрите тестування. В Google планують запустити новий проект вже влітку.

Раніше відеохостинг вже експериментував з потоковим мовленням, транслюючи в режимі реального часу інтерв'ю з американським президентом Бараком Обамою і концерт гурту U2.

Сервісів, що пропонують користувачам онлайн мовлення - багато, проте, за охопленням аудиторії вони багато у чому поступаються YouTube. За статистикою, щодня на провідному відеохостингу переглядаються близько 2 млрд відеороликів.

У Google передбачають великий глядацький попит на трансляції спортивних подій і новинний відеоконтент. Новий функціонал стане частиною стратегії YouTube по збільшенню охоплення аудиторії і залученню нових рекламодавців до проектів компанії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » YouTube запустить онлайн-мовлення

топ

  Цей день в історії.
  18 вересня:

  1939 — радянські війська захопили Станіславів, Коломию, Галич, Луцьк, Сарни та інші населені пункти України, підконтрольні Польщі.

  1988 — У Вінніпегу урочисто відкрито пам’ятник Т.Шевченку, який збудований коштами української діаспори.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014