Галичина.Інфо

Цьогоріч «Флюгери Львова з Reikartz» транслюватимуть на ZAXID.NET

Цьогоріч «Флюгери Львова з Reikartz» транслюватимуть на ZAXID.NET Фестиваль «Флюгери Львова з Reikartz» пройде з 30 квітня до 2 травня у внутрішньому дворику Ратуші. Цього року концерти триватимуть довше, позаяк починатимуться щодня о 16:00. Про це під час прес-конференції повідомили організатори фестивалю з Мистецького об’єднання «Дзиґа». Цього року фестиваль вперше відбуватиметься також у Києві (1 та 2 травня) та Тернополі (30 квітня та 1 травня). Як зазначають у МО «Дзиґа», ці міста самі запропонували провести у себе фестиваль у львівському форматі...

«Ідеєю «Київських «Флюгерів Львова» є відтворити атмосферу дворика львівської Ратуші. Ми довго шукали приміщення, схоже за атмосферою в Києві, але не знайшли. Тому це буде інший формат – у ресторації на площі Бессарабській», - розповів на прес-конференції організатор «Київських «Флюгерів Львова» Богдан Логвиненко з об’єднання «Natural East».

У Києві гратимуть як гурти, що будуть у Львові, так і суто локальні виконавці.

Вперше до Львова на «Флюгери з Reikartz» завітає інструментальний театр з Білорусії «Fratrez». «На основі казок та фольклору вони відтворюють білоруську автентику та глибину білоруської душі», - повідомив прес-секретар МО «Дзиґа» Юрко Вовкогон.

Також вперше у нашому місті трансляція фестивалю буде здійснюватися в Інтернеті на порталі ZAXID.NET . Організатори планують показати 1 травня на ZAXID.NET «Прокидання з Мертвим півнем». Гурт презентуватиме на «Флюгерах» свій новий альбом «Радіо Афродіта», названий на честь однойменної радіостанції УПА.

«Флюгери» – демократичний фестиваль. У інших містах відбуваються більш гламурні фестивалі. Львів тримається на неформатних та неформальних акціях. Нам важливо зберегти ці акції й не розчинитися у загальній моді. Треба зберегти оце бажання сісти на траву чи сіно у дворику Ратуші, зберегти бажання гуляти і тішитися. Тільки тоді ми залишимося тими, хто ми є», - зазначила ведуча фестивалю Марта Більська.

Фестиваль «Флюгери Львова з Reikartz» залишатиметься безкоштовним. Єдиним платним заходом буде «Прокидання з «Мертвим півнем» - вартуватиме 50 грн. Натомість у інших містах концерти будуть платними. Зокрема, у Києві участь у фестивалі коштуватиме 100 грн за день.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Цьогоріч «Флюгери Львова з Reikartz» транслюватимуть на ZAXID.NET

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014