Галичина.Інфо

Львівські вчені знайшли мікроорганізм, який розщеплює ракові клітини

Львівські вчені знайшли мікроорганізм, який розщеплює ракові клітини Вчені Інституту біології клітини НАН України у Львові знайшли мікроорганізм, який розщеплює ракові клітини. Представлять своє дослідження науковці на Фестивалі освіти і науки, який відбудеться у Львові вже вдруге. Фестиваль освіти і науки стартує 28 квітня.

Інститут біології клітини спеціалізується на вивченні мікроорганізмів. Зокрема, на використанні дріжджів як моделі людської клітини, дослідженні генів, які займаються знешкодженням зіпсованих речовин, використанням дріжджів як біопалива, а також розробкою протиракових препаратів.

«У нас є декілька проектів із дослідження клітинних мікроорганізмів. Проте одним із найвизначніших наших досягнень є вивчення мікроорганізму Аргеніну, який має здатність розщеплювати ракові клітини. Тепер на основі цих даних ми розробляємо методику введення цього організму у хворі клітини. На Фестивалі науки ми показуватимемо нашу роботу та докладно розповімо про це досягнення», – розповідає директор Інституту біології клітини Андрій Сибірний.

Фестиваль освіти і науки проходитиме 28-30 квітня у Львівському палаці мистецтв. У програмі фестивалю – представлення найцікавіших та найоригінальніших проектів, експозицій, науково-дослідних розробок львівських ВНЗ, лекції, семінари, круглі столи для науковців міста та представників провідних компаній, екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного спрямування.
Вперше Фестиваль науки проходив у Львові 21-23 квітня 2010 року. На ньому було представлено 80 проектів від шістьох львівських вищих навчальних закладів. Захід відвідало понад 4000 учнів 7-9 класів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівські вчені знайшли мікроорганізм, який розщеплює ракові клітини

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014